Bylo nebylo... aneb jak jsem přišla k e-shopu s erotickým zbožím...

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu mít internetový obchod s erotickým zbožím nebo psát blog o ženské sexualitě...asi bych se tomu ze srdce zasmála. Ale čím víc se tím zabývám, tím víc cítím, jak velký to má smysl.Na začátku byla touha objevovat více o ženském těle. Zvídavost, jaký potenciál skrývá a zároveň nabízí..ale úplně nejvíc mě přitahovalo to celé mystérium, které kolem ženské sexuality existuje. Protože o čem se nejméně mluví, to je přirozeně to nejvíc žhavé téma!


Jednoho dne jsem dostala touhu jít se podívat do sex shopu, ale obchody typu erotic city ve mě vzbuzovaly akorát pocit vulgárnosti a lacinosti, kam když vejdete, je to jako hypermarket, akorát s erotickými pomůckami a děsivou prodavačkou, která je ráda, že je ráda..a nejspíš vám ani neporadí s tím, co je pro vaše tělo to nejvhodnější. Tak jsem si našla jeden nejmenovaný luxusnější sex shop, kam jsem se šla podívat. Koupila jsem si tehdy venušiny kuličky, skoro bych řekla, že to byla zatím ta nejlepší investice, kterou jsem kdy udělala :)) Ale pořád mi tam něco chybělo. Necítila jsem tam tu ženskou esenci, kterou bych v takovém prostředí potřebovala.


A tak přišla myšlenka na vlastní obchod s erotickým zbožím. Ta představa mě úplně pohltila. V hlavě se mi rozjelo úplné kreativní šílenství. Představovala jsem si, jak to bude něžný a přitom smyslný prostor, kde budou samé krásné věci, ženy se tam budou cítit bezpečně a hlavně to musí být jen pro ženy! Něžné, krásné,...a produkty budu balit do bílých balíků, vystlaných hedvábným papírem, k tomu přiložím peříčkové šidítko jako dárek a napíšu osobní vzkaz každé ženě, která si něco objedná... To byla moje pohádková představa...ale jak to zrealizuji, o tom jsem neměla nejmenší páru.


Ta vize byla ale tak silná, že se ty věci najednou začaly samy dít a všechno jako kdyby přicházelo přímo z nebe rovnou ke mně.


Před sebou jsem měla tehdy zkoušku z anatomie, takže jsem se webu věnovala po nocích a usínala jsem s očima otevřenýma dokořán, protože ta vášeň pro to byla tak velká, že prostě nešla ani na chvíli vypnout. Kdybych asi nebyla ve svojí kouzelné naivitě a věděla, co všechno to obnáší, nejspíš bych se do toho nepustila, určitě ne tehdy, ale to by byla taková škoda!


Nejvíc mě bavily ty reakce lidí, kterým jsem to řekla. "Zuzi, ty??? Taková něžná víla? Do Tebe bych to nikdy neřekla!!". A to byl přesně můj "business plán". Aby si ženy uvědomily, že je to naprosto v pořádku. Chtít zažívat rozkoš. Že je čas rozpustit tohle tabu a začít objevovat a přijímat svá těla se vším všudy. Že rozkoš není zakázané slovo a vagina si zaslouží péči a pozornost.


Cítila jsem, že to jde i jinak a že většina obchodů tohoto typu je zaměřena spíše na mužské zákazníky a žádný takový, který by byl čistě jen pro ženy, vlastně neexistuje. Věřila jsem, že se dá vytvořit krásný prostor, který bude otevírat ta "tabu vrátka" ženám, které by na podobné stránky nikdy nešly a že se tím začne uvolňovat ta nepatřičnost a stud, který kolem toho pořád je.


Čím víc jdu tomu všemu napřed, tím větší smysl mi to celé dává. Nevěděla jsem, kam mě to zavede, prostě jsem cítila, že je to něco, co musím vytvořit a zbytek se začne nějak dít. A přesně tak to je. Těším se, že to bude inspirovat více a více žen k sobě samým, ke svým tělům a k přijetí ROZKOŠE do svého života.


S Láskou, Zu61 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše