Když to chceš říct, ale nejde to

Když to chceš říct, ale nejde to

Znáte ten pocit, když si něco přejete, chcete si o to říct, máte to v hlavě přesně zformulované, možná i několikrát a v různých verzích, ale uvízne vám to v krku? A ať se snažíte jak chcete, slova prostě nevychází ven? Jako kdyby tam byla nějaká pomyslná zátka, přes kterou se nemůžete vyjádřit?

Toužíme po realitě nebo po pohádce?

Toužíme po realitě nebo po pohádce?

Dnešní doba v sobě nese kouzlo možnosti výběru. Nikdo nám už většinou partnera nevybírá, nedívají se na nás přes prsty, když se nevdáme nebo nemáme děti. Máme dostatek času na to, abychom si našli tu spřízněnou duši, se kterou strávíme zbytek života…nebo jich najdeme třeba hned deset a i to je dnes v pořádku… Nepřináší nám ale právě tato možnost výběru naopak spoustu frustrací?

Co nám (ne)řekli v sexuální výchově?

Co nám (ne)řekli v sexuální výchově?

Taky občas přemýšlíte, jaké by to bylo, kdybychom měli ve škole zavčas kvalitní sexuální výchovu? Já často. A vždycky si říkám, jak by to asi ovlivnilo můj život. A nejen ten sexuální. Vždycky dojdu ke stejnému závěru- ovlivnilo by mě to velmi významně. Protože sex je jeden ze základních kamenů našeho života. Ať už ho provozujeme nebo ne. Je to součást naší životní síly, naší ŽIVOčišnosti, naší existence.

Divokost.

Divokost.

Živoucí, nespoutaná síla, která proudí ženským tělem. Každá ji máme, některé však potlačenou, zraněnou, možná ustrašenou a schovávající se někde v koutě...ale důležité je to, že ji všechny máme a hlavně k ní máme přístup...stačí se rozhodnout!