Když to chceš říct, ale nejde to

Když to chceš říct, ale nejde to

Znáte ten pocit, když si něco přejete, chcete si o to říct, máte to v hlavě přesně zformulované, možná i několikrát a v různých verzích, ale uvízne vám to v krku? A ať se snažíte jak chcete, slova prostě nevychází ven? Jako kdyby tam byla nějaká pomyslná zátka, přes kterou se nemůžete vyjádřit?

Pubické ochlupení.

Pubické ochlupení.

Holit si nohy a podpaží, to je téma, které asi není zas takové tabu, aby se muselo rozebírat… Ale pubické ochlupení, to už je jiná…
Jak to máte vy? Jste součást týmu “pralesní žena”, “příležitostně pralesní“ nebo “sametově hladká”?

Co nám (ne)řekli v sexuální výchově?

Co nám (ne)řekli v sexuální výchově?

Taky občas přemýšlíte, jaké by to bylo, kdybychom měli ve škole zavčas kvalitní sexuální výchovu? Já často. A vždycky si říkám, jak by to asi ovlivnilo můj život. A nejen ten sexuální. Vždycky dojdu ke stejnému závěru- ovlivnilo by mě to velmi významně. Protože sex je jeden ze základních kamenů našeho života. Ať už ho provozujeme nebo ne. Je to součást naší životní síly, naší ŽIVOčišnosti, naší existence.

Mýtus jménem Bod G

Mýtus jménem Bod G

Většinu informací, které k nám přichází z okolí, často přebíráme tak automaticky, že ani nepřemýšlíme o tom, jestli jsou pravdivé nebo ne... prostě je přijmeme jako fakt nebo si mnohdy ani nevšimneme, že se nám zapsaly do podvědomí a staly se součástí našeho světa, který žijeme...

Moje vagína má jméno.

Moje vagína má jméno.

Když jsem četla knihu "Monology Vagíny", tak jsem si uvědomila, že je to jedna z mála věcí, pro kterou máme nespočet pojmenování, ale když na to přijde, dojdou nám slova a nevíme, jak ji nazvat.

Ženská sexualita- pořád tabu?

Ženská sexualita- pořád tabu?

Ženská sexualita je pořád něčím, o čem se nahlas moc nemluví, jsme sice ve 21.století a slovo "sex" už není na veřejnosti nic, o čem by se nesmělo mluvit, ale když přijde na ženskou sexualitu, je stále opředená studem a "něčím, co se nedělá".